Zdemowanie blokad sprzetowych EFI

Zapomniałeś/aś hasła do MacBook’a? iMac’a? kupiłeś/aś sprzęt i ma jakąś blokadę? Do zdjęcia blokad nie wymagamy żadnych faktur, ponieważ nie prowadzimy ewidencji Apple!

Wysyłka sprzętu do nas

Sprzęt należy dobrze zapakować. Jeżeli macie Państwo zasilacz prosimy dołączyć do sprzętu. Prosimy również o dołączenie kartki z podstawowymi informacjami kontaktowymi - imieniem, nazwiskiem, adresem gdzie odesłać sprzęt oraz nr telefonu. Jeżeli mieszkacie Państwo niedaleko, można dostarczyć sprzęt osobiście po wcześniejszym umówieniu się.

Zdjęcie blokady

Zdejmujemy blokady trzema sposobami. Zależy to od rodzaju sprzętu oraz możliwości. Na początku próbujemy unikać ingerencji w elektronikę. Niestety nie zawsze da się tego uniknąć aby usunąć blokadę. Zdjęcie blokady najprostszym sposobem, bez ingerencji w elektronikę trwa od 3 do 5 dni.

Czas oczekiwania

W 90% przypadków jest to czas nie dłuższy jak 7 dni razem z wysyłką. Zdarzają się czasem problemy z dostępnością oprogramowania lub jego niezgodnością, wtedy czas oczekiwanie może się wydłużyć. W takim przypadku na bieżąco poinformujemy Państwa mailowo lub telefonicznie.

Instalacja OS X

Po zdjęciu blokady i oczyszczeniu dysku należy zainstalować na nowo system. Prosimy o poinformowanie nas jeżeli na sprzęcie są jakieś ważne dane, które chcecie Państwo odzyskać. Warunkiem odzyskania danych jest brak założonej blokady FileVault. OS X instalujemy standardowo do wszystkich urządzeń, przy czym nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat! Dostajecie Państwo gotowego do pracy laptopa - wystarczy tylko założyć konto iCloud oraz spersonalizować ustawienia systemu takie jak hasło czy login do konta użytkownika.

Zwrot sprzętu

Sprzęt odsyłamy pocztą polską lub kurierem DPD, paczka zawsze jest ubezpieczona. Nie prosimy o przelewy przed naprawą. Po naprawie sprzęt odsyłamy za pobraniem na adres dołączony przez Państwa do paczki.

Zdejmowaniem blokad iCloud - EFI zajmujemy się od kilku lat. Przyczyna zainteresowania tym tematem jest prosta „zapomniałem hasło EFI do mojego Maca”. Hasło, które utworzyłem w 2010r. Firma Apple odmówiła zdjęcia blokady EFI z mojego MacBooka ponieważ nie posiadałem paragonu z przed 8 lat. Zaczęło się kombinowanie i tak zaczęła się przygoda ze zdejmowaniem blokad w urządzeniach Firmy Apple....

Wychodzimy z założenia, że wszystko da się zrobić. Niektóre rzeczy zajmują więcej czasu, inne mniej, ale wszystko się da. Jest to kwestia odpowiedniej wiedzy, właściwego sprzętu, poświęconego czasu oraz chęci do samo szkolenia, których nam nie brakuje.

Na dzień dzisiejszy blokady zdejmujemy z 99% urządzeń (MacBook, iMac, nawet niektórych tabletów). Jest pewien % urządzeń, które da się odblokować ale jedyna opcja to wygenerowanie specjalnego kodu i to jest właśnie ten 1% urządzeń, których sami nie robimy. Generowanie kodów zlecamy dalej innej Firmie mieszczącej się poza granicami naszego kraju.

Zapraszamy do kontaktu Osoby zainteresowane, chętnie odpowiemy na Państwa wszelkie pytania.

Zdejmowaniem blokad zajmujemy się „dorywczo” jak można wywnioskować z naszej strony i listy usług. Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 10:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku, a mailowo zapraszamy 24/7.

Dlaczego my?

W firmie jak i prywatnie wszyscy korzystamy tylko z produktów firmy Apple.
Lubimy produkty z "Jabłuszkiem" ze względu na jakość wykonania.

Sprzęt spod znaku Jabłka psują się bardzo rzadko. Jakość wykonania całego sprzętu jest na bardzo wysokim poziomie. OS X wbrew pozorom jest bardzo łatwy w użytkowaniu, wygodny i bezpieczny czego dowodzi chociażby BRAK jakichkolwiek wirusów na ten system.

Gwarantujemy profesjonalne wsparcie oraz duży zakres wiedzy w kwestii produktów Apple czy systemu OS X.

Zdejmowanie blokad EFI - iCloud

Serwis Apple Suwałki

Naprawa, konserwacja oraz wsparcie techniczne Apple. +48 514 316 821