montaż anten suwałki

  Nasza firma zajmuje się montażem, ustawianiem i serwisem anten satelitarnych oraz naziemnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji antenowych i profesjonalny sprzęt pomiarowy niezbędny do prawidłowego ustawiania anten i szybkiego diagnozowania usterek.

  Montujemy i ustawiamy anteny satelitarne do odbioru wszystkich platform cyfrowych w Polsce: NC+, Cyfrowego Polsatu, Orange i inne oraz ustawiamy odbiór darmowych kanałów satelitarnych np: TV TRWAM.

  Doradzamy w zakresie wyboru anteny, dekodera, osprzętu, wykonujemy wszystkie usługi związane z antenami satelitarnymi. Instalacje zbiorcze, multiroom odbiór z anteny satelitarnej na kilku telewizorach.

  Pomagamy wybrać odpowiedniego operatora platformy satelitarnej, wykonujemy podłączenie i konfigurację każdego sprzętu RTV oraz w razie potrzeby udzielamy klientowi szkolenia z obsługi dekodera i TV.

  Montujemy i ustawiamy antendy do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Pomagamy wybrać odpowiednią antenę dla najlepszego odbioru telewizji w nowym cyfrowym systemie DVB-T oraz wykonujemy podłączenie instalacji naziemnej do każdego typu telewizora dla starszych odbiorników.

  Obszar naszej działalności to Suwałki oraz okolice:
  Sejny, Przerośl, Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Raczki, Rutka-Tartak, Szypliszki, Wiżajny oraz inne.
  Kontakt telefoniczny: 504-678-280

Pogotowie antenowe

Oferujemy:

- montaż anten naziemnych,
- montaż anten satelitarnych,
- ustawianie anten,
- naprawa starej instalacji,
- naprawa anten,

Montaż anten na podlasiu

outsourcing IT

Montaż anten

Usługi instalatorskie +48 504 678 280