Kamery bezprzewodowe

W ramach oferowanych przez nas usług instalacji kamer polecamy także bezprzewodowe kamery IP. Proponowane przez nas bezprzewodowe rozwiązanie ma swoje zastosowanie na dużych obiektach lub między dwoma lub trzema budynkami, gdzie nie dysponujemy lokalną siecią przewodową. Rozwiązanie to pozwala na przesyłanie sygnału w każdej rozdzielczości i z dowolną ilością kamer, z dowolnej ilości punktów.

Rozwiązanie to z pewnością spodoba się i zdobędzie uznanie nawet u najbardziej wymagających Klientów.

Nasze bezprzewodowe rozwiązania przeznaczone i wykorzystywane do przesyłu sygnału są idealne do budowania dużych sieci monitoringów np. na 100 kamer i więcej. Bezprzewodowe kamery spełniają swoją funkcję tak jak kamery spięte w sieci lokalnej przewodowej, zasada działania jest identyczna jak w przypadku przewodowych kamer IP, z tą różnicą że sygnał z kamer, trafia bezprzewodowo do rejestratora, nawet z kilku innych punktów, tworząc dużą sieć bezprzewodową.

Monitoring bezprzewodowy to monitoring zbudowany z tradycyjnych kamer IP które z rozwiązaniem bezprzewodowej transmisji danych, pozwalają zbudować sieć monitoringu IP która pozwala łączyć ze zoba kilka obiektów oddalonych nawet o kilka kilometrów, monitoring taki gwarantuje:

- wysoką jakość i stabilność transmisji danych do rejestratora,
- duży zasięg i stabilne przesyłanie obrazu,
- dostep do kamer i nagrań jak w przypadku zwykłego monitoringu,
- wysoki poziom zabezpieczeń.

Monitoring

- projekt, dostawę, montaż kamer,
- konfiguracja systemów CCTV,
- serwis systemów telewizji przemysłowej, oraz sieci monitoringu,
- modernizacje i wymianę systemów monitoringu,
- zestawy do monitoringu domu, firmy, osiedla,
- fachowe doradztwo w doborze monitoringu,
- kamery zastępcze w razie awarii.

Monitoringi

Montaż kamer przemysłowych

Instalacja kamer, kamery, monitoringi. +48 790 807 829